parallax background

Monitoring

 

Zaufana firma

Indywidualne podejście do każdego problemu, profesjonalizm i skuteczność, wieloletnie doświadczenie sprawia że jesteśmy rzetelną Firmą.
 • Urszula Grabowska

  Polecam firmę ITNet. 👍 Jestem zadowolona z wykonanej usługi.

  Urszula Grabowska
 • zadowolona mama Ola

  Miliony możliwości, a i tak najlepszy jest przycisk Dobranoc

  zadowolona mama Ola

  zadowolona mama Ola
 • Grzegorz Łaszcz

  W końcu czuję że moja rodzina jest bezpieczna jak ja jestem na kilku miesięcznym rejsie

  Grzegorz Łaszcz
 

Rodzaje Monitoringów

Rozróżniamy kilka rodzajów monitoringów które głównie różnią się rodzajem transmisji oraz transmitującym medium.

Monitoring - znany również jako telewizja przemysłowa istnieje już od bardzo dawna, ale od jakiegoś czasu rozwija się bardzo dynamicznie. Spróbujemy przybliżyć możliwości jakie daje monitoring IP, kamery IP, monitoring bezprzewodowy oraz standardy tj. HD-CVI, HD-TVS, AHD.

Nasz Klient nie musi się znać na tych wszystkich trudnych oznaczeniach oraz skrótach. To my zadbamy żeby miał taki monitoring jaki jest wymagany w jego specjalizacji.

Monitoring IP jest obecnie najbardziej popularnym systemem wykorzystywanym w telewizji przemysłowej. Jakość obrazu z kamer tego typu jest znacznie lepsza w porównaniu ze starszymi konkurentami. Sygnał od kamery do rejestratora przekazywany jest za pomocą popularnej skrętki wykorzystywanej w sieciach komputerowych

Standardy powyższe wychodzą na przeciw starym instalacjom które pracują za pośrednictwem kabli koncentrycznych w instalacjach analogowych. Dzięki tym rozwiązaniom można wymieniając kamery oraz rejestrator modernizować monitoring i uzyskać obraz bardzo wysokiej jakości.

Kamery bezprzewodowe są idealnym rozwiązaniem na placach budowy, dużych parkingach oraz tymczasowych obiektach w których stworzenie instalacji przewodowej jest zbyt kosztowne lub niemożliwe