Monitoring

Zajmujemy się PROJEKTOWANIEM i INSTALACJĄ systemów Monitoringu w domach, firmach i jednostkach publicznych.

Rodzaje Monitoringów

Rozróżniamy kilka rodzajów monitoringów które głównie różnią się rodzajem transmisji oraz transmitującym medium.

Monitoring - znany również jako telewizja przemysłowa istnieje już od bardzo dawna, ale od jakiegoś czasu rozwija się bardzo dynamicznie. Spróbujemy przybliżyć możliwości jakie daje monitoring IP, kamery IP, monitoring bezprzewodowy oraz standardy tj. HD-CVI, HD-TVS, AHD.

Nasz Klient nie musi się znać na tych wszystkich trudnych oznaczeniach oraz skrótach. To my zadbamy żeby miał taki monitoring jaki jest wymagany w jego specjalizacji.

Monitoring IP jest obecnie najbardziej popularnym systemem wykorzystywanym w telewizji przemysłowej. Jakość obrazu z kamer tego typu jest znacznie lepsza w porównaniu ze starszymi konkurentami. Sygnał od kamery do rejestratora przekazywany jest za pomocą popularnej skrętki wykorzystywanej w sieciach komputerowych

Standardy powyższe wychodzą na przeciw starym instalacjom które pracują za pośrednictwem kabli koncentrycznych w instalacjach analogowych. Dzięki tym rozwiązaniom można wymieniając kamery oraz rejestrator modernizować monitoring i uzyskać obraz bardzo wysokiej jakości.

Kamery bezprzewodowe są idealnym rozwiązaniem na placach budowy, dużych parkingach oraz tymczasowych obiektach w których stworzenie instalacji przewodowej jest zbyt kosztowne lub niemożliwe

 

Zaufana firma

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia że nie boją się nam zaufać najwięksi